Obchodné podmienky

Najrýchlejší spôsob ako si u nás môžete objednať a zaplatiť  je priamo cez e-shop (PayPal - platobnou alebo debetnou kartou).

Ak uprednostňujete iný spôsob platby a to: prevod na účet alebo dobierku, napíšte nám cez kontaktný formulár (umiestnený je na spodnej lište stránky).

Ak objednávate cez kontaktný formulár - napíšte o aký druh tovaru máte záujem (veľkosť, farbu, počet), kompletnú adresu s diakritikou aby vám bol balík doručený.

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Tieto obchodné podmienky platia pri nákupe cez internetový obchod www.sergeantclothing.bigcartel.com a boli vydané za účelom vymedzenia a spresnia práv a povinností vyplývajúcich z kúpnej zmluvy (faktúry) uzatvorenej medzi predávajúcim a kupujúcim.

Kupujúci (zákazník) odoslaním objednávky akceptuje Obchodné podmienky pre dodávky tovaru vyhlásené predávajúcim (dodávateľom). Vzťahy kupujúceho a predávajúceho sa riadia týmito obchodnými podmienkami, ktoré sú pre obe strany záväzné.
Vzťahy neupravené obchodnými podmienkami sa riadia zákonom č. 40/1964 Zb., Občiansky zákonník a zákonom č. 250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa.

Kupujúci  je fyzická alebo právnická osoba, ktorá uskutoční objednávku tovaru z ponuky e-shopu: www.sergeantclothing.bigcartel.com.
Potvrdená objednávka je považovaná za záväznú pre obe strany, ak nedôjde k porušeniu dohodnutých podmienok v dobe potvrdenia.
Za podstatné podmienky sa považuje hlavne obsah objednávky (presná špecifikácia tovaru a jeho počtu), cena za tovar a prepravu, spôsob a termín doručenia.

Storno objednávky zo strany predávajúceho
Predávajúci si vyhradzuje právo odstúpiť od zmluvy v prípade, keď nebolo možné záväzne overiť objednávku (chybne uvedené kontaktné údaje).
Taktiež, ak si zákazník vybral platbu prevodom na účet a v lehote do 5 pracovných dní od objednania, nebola objednávka vyplatená.
Predávajúci nezaručuje okamžitú dostupnosť tovaru.
V prípade,  že ponúkaný tovar je nedostupný alebo sa zmenila jeho cena alebo ak, dôjde k situácii, keď nebude možné tovar z akéhokoľvek dôvodu dodať, bude predávajúci bezodkladne zákazníka informovať, aby sa mohli dohodnúť na ďalšom postupe. V prípade, že kupujúci už zaplatil, bude mu táto suma prevedená späť na jeho účet, k uzatvoreniu kúpnej zmluvy nedôjde.

Storno objednávky zo strany kupujúceho
Zákazník má právo stornovať svoju objednávku najneskôr do 24 hod. od potvrdenia objednávky predajcom.
Zrušiť objednávku môže e-mailom na: sergeant.clth@gmail.com
V prípade, že zákazník odmietne prebrať svoj objednaný tovar a svoju objednávku nezruší, bude od kupujúceho požadovaná náhrada nákladov, ktorá vznikla expedíciou tovaru.

Platobné podmienky
Platbu za tovar je možné uhradiť cez Paypal - kreditnou alebo debetnou kartou, bankovým prevodom na účet predávajúceho. Tovar sa odosiela po prijatí platby.

Ďalším spôsobom je platba dobierkou, kedy kupujúci platí pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, alebo na pošte. V oboch prípadoch je kupujúci informovaný o expedícii tovaru e-mailom.

Dodacie podmienky
Objednaný tovar sa snažíme expedovať v čo najkratšom čase. Tovar sa odosiela prostredníctvom Slovenskej pošty a dodanie trvá priemerne 2-3 pracovné dni. Do Českej republiky je to priemerne 3-5 pracovných dní.

Cena poštovného je stanovená pri objednávkach cez eshop (PayPal platobná alebo debetná karta, prevod na účet)
SR 2,50€, ČR 5,50€ a všade inde 9€.

Cena poštovného na dobierku je SR 3,50€. Mimo SR na dobierku NEZASIELAME.

Osobný odber je možný v Trenčíne.

Vrátenie tovaru
Kupujúci má právo vrátiť tovar predajcovi do 7 dní od prevzatia zásielky a to v nepoškodenom stave s visačkami a spolu s kópiou faktúry.
Dôvod vrátenia tovaru prosím napíšte na zadnú stranu faktúry.

V prípade, že bol produkt spotrebiteľom znehodnotený, v takomto prípade spotrebiteľ od kúpnej zmluvy odstúpiť nemôže.

Reklamácia
Kupujúci berie na vedomie, že je povinný prezrieť si tovar bezprostredne pri jeho prevzatí.
V prípade, že tovar pri prevzatí nezodpovedá kúpnej zmluve, je zákazník povinný bezodkladne o tom upovedomiť predávajúceho.
V takom prípade má kupujúci právo na to, aby sme mu bezplatne a bez zbytočného odkladu tovar uviedli do stavu zodpovedajúceho kúpnej zmluve.
Predávajúci nezodpovedá za poškodenia spôsobené doručovateľskou spoločnosťou. Ak je zásielka poškodená, je potrebné uplatniť reklamáciu priamo na pošte.
Pri reklamácii zakúpeného tovaru je nutné, aby kupujúci zaslal alebo predložil reklamovaný tovar spolu so všetkými dokladmi, ktoré mu boli vydané v rámci vybavenia objednávky. K reklamácii je potrebné pripojiť aj popis charakteru chyby. V prípade, že kupujúci vracia poškodený tovar, musí ho vrátiť kompletný tak, ako ho prevzal.
Reklamácie vybavujeme v pracovných dňoch, bez zbytočného odkladu, najneskôr do 15 dní odo dňa uplatnenia reklamácie.

Adresa zasielania reklamácie:

V prípade reklamácie prosím zašlite tovar na adresu:

Tomáš Repa
Halalovka 2390/16
91108 Trenčín
Slovenská republika

alebo nám napíšte (e-mail, správu na facebook) a dohodneme sa na osobnom stretnutí a výmene tovaru v Trenčíne.

Tieto obchodné podmienky platia v rozsahu a znení, ktoré je uvedené na internetových stránkach predávajúceho v deň odoslania elektronickej objednávky.